Na een gezellige feestmaand wil jij het nieuwe jaar wel starten met een nieuwe baan. Het liefst in de keuken. Precies dat komt op jouw bordje terecht als je solliciteert als Keukenmedewerker. Bij het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem staan ze te springen om jou en wie weet, mag jij na je bepaalde tijd wel langer blijven. Op parttime basis, met een wisselend rooster van 24 uur per week, maak jij de meest afwisselende gerechten. Dit doe je in een saamhorig team. Loopt het water jou al in de mond en wil je niet de hond in de pot vinden? Reageer dan snel op deze parttime poolvacature.
De vacature Keukenmedewerker bij het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem daagt je uit om:
Het de gasten iedere dag weer naar hun zin te maken bij het Nederlands Openluchtmuseum. Dit doe jij vanuit de keuken want dat is voor jou en voor de bezoekers de plek ‘where the magic happens’. Je ondersteunt de kok elke dienst bij het:
Het Nederlands Openluchtmuseum: jouw nieuwe werkgever?
Het Nederlands Openluchtmuseum is een van de meest bezochte musea van Nederland. Meer dan 500.000 bezoekers komen hier jaarlijks om kennis te maken met de Nederlandse cultuur en cultuurgeschiedenis.
Met het team van de afdeling Horeca & Retail heb jij als doel: het verhogen van de winstgevendheid van het museum. Saamhorig, sociaal en focus op kwaliteit en optimale gastbeleving, dat is waar jullie samen voor gaan. Je werkt elke werkdag met collega’s uit het team op de verschillende horecalocaties van het Nederlands Openluchtmuseum en tijdens (zakelijke) evenementen.
Deze vacature Keukenmedewerker bij het Nederlands Openluchtmuseum biedt (o.a.):
Het Nederlands Openluchtmuseum kantoor in Arnhem: jouw nieuwe werkplek?
Op steenworp afstand van de A12 en knooppunt Waterberg ligt het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem-Noord. Ideaal te bereiken via afrit 26 vanaf de A12/E35/Utrecht/Oberhausen en afrit 20/Arnhem Centrum vanaf de A50/Apeldoorn. Vanuit Arnhem, Nijmegen, Apeldoorn, Doetinchem of Veenendaal ben je met een half uurtje op de parkeerplaats van je nieuwe werkgever. En laat je de auto of motor liever staan, dan biedt het openbaar vervoer natuurlijk uitkomst. Net om de hoek stopt de bus die je vanaf Centraal Station Arnhem kunt nemen.
De ideale Keukenmedewerker voor deze vacature bij het Nederlands Openluchtmuseum brengt mee:
Solliciteren op deze vacature Keukenmedewerker bij het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem
Finders Arbeidsmarktcommunicatie verzorgt de eerste selectie voor deze werkgever. Hierbij kijken we naar de criteria zoals benoemd in de vacature. Doorsta je deze selectie, dan sturen we al je gegevens rechtstreeks door aan de werkgever. Deelt hij/zij ons enthousiasme? Dan kom je direct bij de werkgever in dienst. Geen extra kosten, geen detachering of werving en selectie, gewoon evenveel kans op die leuke baan.
Herken je jezelf in de rol van Keukenmedewerker bij het Nederlands Openluchtmuseum? Solliciteer nu op de vacature via onderstaande button.
Beheerder Terreinen en Dierenverzorging Arnhem – Nederlands Openluchtmuseum
Multimedia Specialist Netwerk Arnhem – Nederlands Openluchtmuseum
(PT) Officemanager Erfgoedzorg Arnhem – KIEN / Nederlands Openluchtmuseum
Medewerker Terrein en Dierverzorging Arnhem – Nederlands Openluchtmuseum
Kok Ontbijtshift Bonaire – Brass Boer Bonaire
Sous Chef Breda – Chasse Theater
Chef Chicken Bar Bonaire – Restaurant Senang
Sous Chef Curacao – Brass Boer Curacao
Chef de Partie Bonaire en Curacao – Brass Boer
Zelfstandig Werkend Kok Gelderland – NoVice Vierhouten
Horeca Manager bij Heerlijkheid Mariënwaerdt
Bedrijfsleider Amsterdam – Bierfabriek